שירותי המרפאה

שירותי המרפאה

רפואה פנימית

בגלל שבעלי החיים שלנו אינם מסוגלים לומר לנו איך הן מרגישים, בדיקה רפואית שנתית ומקיפה הינה חלק חשוב מבריאות בעל החיים. הבדיקה הפיזיקלית הינה השלב הראשון בתהליך אבחון הבעיה הרפואית עליה מתבססת הרפואה הפנימית והינו חלק בלתי נפרד מתהליך האבחון.

למידע נוסף לחצו כאן

רפואת עור

בעיות עור הן אחת מהבעיות הנפוצות ביותר בקרב חיות מחמד. אם שמתם לב לאחד מהסימנים הנ"ל יתכן ולבעל החיים שלכם בעיית עור. עור בריא צריך להיות חלק ללא: גבשושיות, קשקשים, אדמומיות, קרחות, גלדים או נפיחויות כלשהן. העור לא צריך להיות שמן מדי או יבש מדי.

למידע נוסף לחצו כאן

רפואת שיניים

טיפול נאות בשיניי בעל החיים שלך, הינו חשוב מאוד לבריאותו. בדיקה שנתית של חלל הפה מומלצת מאוד בבדיקה זו הוטרינר יבדוק את מצב השיניים והחניכיים וייתן הערכה לגבי מצב הפה.

למידע נוסף לחצו כאן

רפואת עיניים

המרכז הוטרינרי לחיות מחמד בחדרה מספק אבחון וטיפול לבעלי חיים עם בעיות עיניים וראייה – מחלות של העין המשפיעות על הלחמית, הקרנית, העדשה והרשתית.

למידע נוסף לחצו כאן

יעוץ תזונתי

בזכות הידע הנרחב שיש כיום בנוגע לתזונת בעלי חיים, אנו יכולים לשפר ולהאריך את חייהם של חיות המחמד שלנו. בזמן בדיקה פיזיקלית מקיפה אנו מעריכים את מצבו הגופני של בעל החיים ואז ממליצים על התזונה המתאימה ביותר המבוססת על תוצאות הבדיקה הפיזיקלית.

למידע נוסף לחצו כאן

דימות - רנטגן

צילומי רנטגן הם כלי אבחוני חשוב מאוד באבחון וניתור בעיות רפואיות וכירורגיות  וניתנים כחלק משרותי הדמיה ומעבדה במרפאה. צילומי רנטגן עוזרים בבדיקה של העצמות, ריאות, לב, בטן, חלל הפה ואזורים אחרים בגוף.

למידע נוסף לחצו כאן

דימות - אולטרסאונד

בדיקת אולטרסאונד הינה בדיקה לא כואבת ולא פולשנית אשר משתמשת בגלי קול בתדר גבוה בכדי ליצור תמונה של האיברים הפנימיים של בעל החיים. לפעמים צורת אבחון זו נחשבת ליותר מפורטת ומעמיקה מצילום רנטגן. בדיקת אולטרסאונד מראה לנו מה קורה בתוך הגוף.

למידע נוסף לחצו כאן

מעבדה

במרפאה שלנו ניתן לבצע בדיקות שתן, זיהוי טפילים, בדיקת פטריות, בדיקות דם, בדיקות קרישה ועוד…  במקרים מסוימים, ניתן לקבל תשובה תוך מספר דקות. בנוסף אנו ממליצים לבצע בדיקות דם במרפאה לפני כל

הרדמה כללית.

למידע נוסף לחצו כאן

מספרה

תספורות מקצועיות לכל הגזעים, ללא קשירה, רחיצות רפואיות לבעיות עור ספציפיות עם שמפואים רפואיים בליווי וטרינר.

למידע נוסף לחצו כאן
נגישות
Call Now Button